Šūsnis įvairiausių interviu

Anksčiau įkeldavau įvairius pokalbius laidose, o dabar nebespėju, tad vienu kartu dalinuosi visa šūsnimi įdomesnių. Ne visi, bet tie, kuriuos pamenu. Tiek apie “Laiškus Elzei“, tiek apie šiaip gyvenimą, švietimą ir kūrybą.

  1. “Labas Rytas, Lietuva“, 2016 rugpjūčio 2 diena. Ypač daug dėmesio buvo skirta patyčių temai ir kodėl būtina apie ją kalbėtis su paaugliais. Įrašą nuo pirmosios minutės galima pasižiūrėti LRT puslapyje ČIA arba video įrašą Feisbuko platformoje.

labas-rytas-lietuva

2. LRT radijo laida “Paraštės“, 2016 rugsėjo 18. Ne vienas žmogus minėjo, kad tai galbūt buvo įdomiausias mano interviu radijuje. Tad ačiū Richardui Jonaičiui, pasikvietusiam ir mane kalbinusiam. Įrašo galite pasiklausyti ČIA.

parastes

3. Įrašas Žinių radijo laidoje “Kai knygos prabyla“, 2016 rugpjūčio 6 dieną, kurioje buvo pristatyti “Laiškai Elzei“. Ar knygos dar išvis gali šokiruoti, kai gyvenime patyčios dažnai peržengia visas suvokimo ribas? Apie tai ir dar daugybę kitų dalykų kalbėjomės su Marijumi Gailiumi. Tiesa, kai kurie knygos siužeto vingiai išduodami, tad klausykitės atsargiai. Pokalbis jų puslapyje arba čia apačioje:

 

4. Žinių radijo laidoje “Man 20-keli“, 2016 spalio 17 dieną, mane kalbino Darius Matas. Ten sakiau, kad “kartais bijau nusibosti“. Tiesa. Pokalbis jų puslapyje arba tiesiai čia:

5. LRT “Literatūros akiračiai“, 2016 rugpjūčio 21 dieną. Apie literatūrą iš esmės su Raminta Jonykaite. Įrašas LRT mediatekoje.

literaturos-akiraciai

6. “Knygos per Penki TV“ apsilankė “Laiškai Elzei“ pristatyme Vilniuje. Nuo pirmosios minutės – trumpas reportažas:

7. Jau prieš tai įkeltas, bet mano mylimas – Ryčio Zemkausko “Pasivaikčiojimai su…“. Įrašas čia:

8. Ir keli rašytiniai tekstai. Lrytas.lt apie švietimą: “Unė Kaunaitė apie švietimą: vaikams reikia prasmės ir palaikymo“.

Delfi.lt knygų rekomendacijos: “Aš skaiTAU: knygos ilgiems vakarams pagal U. Kaunaitę

Delfi.lt – gražus interviu apie mentorystę ir kitus dalykus: “Pripažinimą pelniusi jauna rašytoja U. Kaunaitė drąsina jaunimą nebijoti klysti

Gal kas bus įdomu 🙂

O ką manote jūs?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s