„Pasivaikščiojimai. Unė Kaunaitė“

Ryčio Zemkausko laidos man visada patiko, tad kai išgirdau, kad jis ruošiasi vėl atkurti „Pasivaikščiojimus“ ir kviečia būti jų dalimi, negalėjau atsisakyti.

Čia, ko gero, vienas triukšmingiausių pasivaikščiojimų tarp Markučių ir Užupio. Ir Rytis visada užduoda klausimus šiek tiek kitaip nei tikiesi. Bet dalinuosi įrašu, gal bus įdomu:

O www.alchemija.tv jis pats rašo:

„Jie valdys Lietuvą. Ir kurs kitus pasivaikščiojimus, – sako Rytis Zemkauskas. – Jie tikrai geresni už mus, nors ne visada lengva tai pastebėti, o kartais labai nesinori tą pripažinti. Ne visada lengva suprasti šiuos socialinių tinklų ir virtualios realybės gyventojus, nes jų elgesys yra kitoks. Juos geriau pažįsta „YouTube“ nuomonės lyderiai, kompiuterinių žaidimų gamintojai ir mobiliųjų telefonų aplikacijų kūrėjai. Jie kalbasi frazėmis iš serialų, daug keliauja, mėgsta internacionalinę virtuvę, puikiai moka angliškai ir yra linkę būti veganais. Jie nebūtinai skaito knygas, tačiau beveik bet kuris gali ją parašyti. Kiekvienas iš jų gali pagaminti memą, apdoroti fotografiją, nufilmuoti ir sumontuoti dokumentinį filmą. Arba televizijos laidą“.

Viena pirmųjų laidos dalyvių – rašytoja Unė Kaunaitė, baigusi Kembridžo universitetą ir turėdama beveik neribotas galimybes gauti patogią vietą kurioje nors prestižinėje privačioje Britanijos mokykloje, grįžo į Lietuvą ir stengiasi pritaikyti savo žinias čia.

Knygų „Laiškai Elzei“ , „Žmonės iš Alkapės“ autorė važinėja po Lietuvą, dalyvauja susitikimuose su jaunimu ir ją galima drąsiai vadinti jauna visuomenės veikėja.

Su ja kalbamės apie rašytojų baimes, apie Vilnių ir apie tai, kad reikia naikinti pedagoginius universitetus…

1 mintis apie “„Pasivaikščiojimai. Unė Kaunaitė“

O ką manote jūs?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s