Kvietimas prisidėti prie mano studijų

Šį kartą mano įrašas bus labai asmeniškas —

Daugybė žmonių manęs klausė, ką veiksiu baigusi “Kurk Lietuvai“ programą, tad dabar jau žinau – švietimo magistro studijoms važiuosiu į Kembridžo universitetą – vieną geriausių universitetų visame pasaulyje. Po vienerių metų noriu grįžti atgal į Lietuvą ir pritaikyti savo žinias švietimo srityje.

Manau, kad šios studijos ne tik suteiks man daug vertingų žinių, bet ir leis tvirčiau siūlyti naujas ir kūrybingas idėjas bei pritaikyti užsienio praktiką Lietuvoje.

Vienintelė mano problema šiuo metu yra finansai. Šios studijos yra labai brangios – maždaug 21 000 svarų, todėl jau pusę metų aktyviai ieškau lėšų. Gavau nedidelę stipendiją iš Kembridžo universiteto, mane parėmė viena įmonė Lietuvoje, dalį pinigų susitaupiau pati, o dabar paskelbiau ir Lietuvoje dar ne tokią žinomą “crowdfunding“, arba sutelktinio finansavimo, akciją, kurios pagalba siekiu susirinkti maždaug trečdalį studijoms reikalingų pinigų.

Šią kampaniją galite pamatyti čia: http://igg.me/at/cambridge-to-lithuania/Trending in world

Galbūt Jums kils noras ja pasidalinti su kitais žmonėmis, o galbūt norėsite prisidėti ir patys. Šios akcijos prasme jau patikėjo daugybė žmonių, su prasmingiausiaisi žodžiais ja pasidalino žurnalistas A. Tapinas, M. Dargužaitė, G. Steponavičius (už tai esu jiems be galo dėkinga!), ją parėmė V. Lašas, o po antrosios dienos ši kampanija buvo labiausiai remiama švietimo srityje visame pasaulyje!

Tad jei tik matote šio projekto prasmę ir Jūs, labai kviečiu prisidėti!

Ačiū!!!

P.S. Daugiau galite taip pat paskaityti Alfa.lt straipsnyje “Studijoms Kembridže paramos prašanti rašytoja nori keisti Lietuvos švietimą | Alfa.lt

1 mintis apie “Kvietimas prisidėti prie mano studijų

O ką manote jūs?

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s